Październik 2020

Startuje The Highlights Club

Najważniejsze osiągnięcia wybitnych jednostek z dziedziny sportu, rozrywki i nauki w jednym miejscu

Ten jeden moment

Każdy fan skoków narciarskich dokładnie pamięta dzień, w którym Adam Małysz skoczył 151m w Willingen. Każdy fan piłki nożnej pamięta dzień, w którym Robert Lewandowski zdobywał pierwszą bramkę na polskim Euro 2012 i każdy pamięta nieudane karne z Portugalią. Każdy fan siatkówki pamięta dzień w którym Polacy zdobywali pierwsze mistrzostwo świata, a każdy fan MMA pamięta walkę Pudziana z Najmanem.

Każdy fan sportu nosi w sobie osiągnięcia ulubionego sportowca czy drużyny, które w danym momencie zdefiniowały jego spojrzenie na daną dyscyplinę sportu i możliwości człowieka.

Każdy z nas pamięta ten jeden moment, który zmienił wszystko.

W zasięgu ręki

W dzisiejszych czasach tego typu materiały mamy w zasięgu ręki i chętnie do nich wracamy.

Niektórzy z nas robią to po prostu dla poprawienia nastroju. Trudny dzień? Trudna rozmowa? Trudny egzamin? Poprawę nastroju zapewni przypomnienie ostatniego osiągnięcia twojego idola. Często będą to również znakomite źródła motywacji - w końcu skoro "on" może, to i ja dam radę ze swoim pomysłem czy inicjatywą. Dla innych momenty chwały to po prostu źródło rozrywki i alternatywa dla Netflixa - zamiast trzech odcinków serialu można przecież obejrzeć najlepsze bramki Messiego.

Czy nie byłoby świetnie móc wrócić do wybranego skrótu czy relacji takiego wydarzenia tak prosto, jak prosto wracamy do nich pamięcią w rozmowach ze znajomymi?

Poszukiwania czas zacząć

Niestety - z dostępem do tego typu materiałów jest kilka problemów.

Po pierwsze, najlepsze osiągnięcia wybitnych jednostek często giną pod masą nieistotnych dla nas rekomendacji i materiałów serwisów takich jak YouTube. Lubisz sport ale wszedłeś na recenzję smartfona? Mamy dla ciebie dziesięć nowych recenzji, sport poczeka. Chcesz obejrzeć relację z finałów NBA ale odwiedziłeś kanał znanego vlogera? Świetnie, właśnie opublikował dwa nowe filmy i to je polecimy ci najpierw.

Utrzymanie uwagi w takich warunkach jest naprawdę trudne.

Po drugie, jeśli trafimy na pozornie obiecujące filmy pod frazą "Christiano Ronaldo", to pierwsze pięć minut poświęcimy na odfiltrowanie kompilacji ze znakami wodnymi, pompatyczną muzyką czy montażem który stara się być ważniejszy od głównego bohatera filmu.

Znalezienie tego właściwego materiału w takich warunkach jest naprawdę trudne.

Po trzecie, czy nie byłoby świetnie od czasu do czasu poszerzyć swoje horyzonty i zobaczyć podobnej skali osiągnięcia w dyscyplinach które są dla ciebie egzotyczne? Może pierwsze "The 900" na deskorolce, albo "najszybsze 147" w snookerze?

Dzisiaj mam dla ciebie coś specjalnego!

The Highlights Club

Przedstawiam ci The Highlights Club - najważniejsze osiągnięcia wybitnych jednostek z dziedziny sportu, rozrywki i nauki w jednym miejscu.

The Highlights Club to rozwiązanie, które początkowo stworzyłem dla siebie. Tak, to ja jestem osobą, która wielokrotnie poprawiała sobie nastrój wzniosłymi momentami ze sportu. To ja jestem osobą, która motywowała się cytatami z Micheala Jordana. To również ja odpalałem na imprezach fragmenty meczów i udostępniałem na Facebooku kompilacje Messiego.

Ale coś mi mówi, że ty również możesz być taką osobą.

Jeśli szukasz prostego rozwiązania zawierającego najważniejsze osiągnięcia wybitnych sportowców, to mój najnowszy projekt jest skierowany właśnie do ciebie. Jest to regularnie aktualizowany agregator filmów z takimi postaciami jak Tony Hawk, Leo Messi, Roger Federer czy Ronnie O'Sullivan. W środku znajdziesz momenty które zdefiniowały wybrane dyscypliny sportu i nie tylko - najlepsze bramki, najbardziej ryzykowne tricki i momenty, w których po prostu łapałeś się za głowę.

Wejdź na The Highlights Club, zobacz aktualnie dostępną kolekcję filmów i koniecznie prześlij swoje rekomendacje, które mogą znaleźć się na stronie głównej.

Do zobaczenia!

Powrót do wszystkich artykułów