Video

Filmy, które pomogą ci zostać lepszym programistą

Front-End

Video cover
YouTubeCzy to koniec Angulara?

W ostatnim czasie o Angularze znowu zrobiło się głośno. Niestety, tym razem powodem nie były nowe funkcjonalności.

Otwórz
Video cover
YouTubeWzorce projektowe w JS

W tym odcinku zapoznajemy się z trzema wzorcami projektowymi, które znacząco wpływają na jakość tworzonych przez nas rozwiązań.

Otwórz
Video cover
YouTubeRefaktoryzacja z Parcelem, Pugiem i Markdownem

Kiedy twoje prywatne portfolio przyprawia cię o ból głowy to wiesz, że coś poszło nie tak. W tym filmie pokażę ci jak sobie z tym poradziłem.

Otwórz

Przeprogramowani ft. Gość

Video cover
YouTubeEkosystem Front-Endu w 2025r.

Reason, ReScript, a może TypeScript? W rozmowie z Michałem debatujemy o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości ekosystemu front-endowego.

Otwórz
Video cover
YouTubeManager w programowaniu

Tematem przewodnim tego odcinka jest szeroko rozumiana ścieżka managerska, która dla wielu z nas jest znakomitą okazją do rozwoju w świecie IT.

Otwórz
Video cover
YouTubeTDD i poszerzanie horyzontów

Od Arka Benedykta - trenera, prelegenta i przede wszystkim znakomitego programisty - dowiadujemy się czego nauczyło go 15 lat pracy w zawodzie.

Otwórz

Świat programowania

Video cover
YouTubeWiedza bezużyteczna

Każdy z nas, pracowników umysłowych, lubi się otaczać książkami, podcastami, wywiadami, prezentacjami i artykułami. Ale czy wszystko to jest wartością dodaną?

Otwórz
Video cover
YouTubeKomunikacja w programowaniu

W 2020r. wiemy już na pewno, że w pracy programisty skuteczna komunikacja to narzędzie niemal tak samo potężne, jak czyste kompetencje techniczne.

Otwórz
Video cover
YouTube10 problemów programisty

Praca programisty to wiele satysfakcji, ale też wyzwania które są źródłem stresu i frustracji. Dzisiaj opowiadam o dziesięciu powszechnych w naszej branży problemach.

Otwórz

Zobacz więcej

Więcej filmów związanych z rozwojem programisty i zyskiwaniem szerszego spojrzenia na świat IT znajdziesz na kanale Przeprogramowani.pl. Subskrybuj aby nie przegapić nadchodzących materiałów!

Otwórz