LevelUp

Zostań programistą, który osiąga lepsze efekty swojej pracy

Dołącz do Oczekujących

50 programistów już dołączyło

Języki, frameworki, i... co dalej?

Jako programista wielokrotnie doświadczałeś sytuacji, w których twoje kompetencje techniczne - znajomość języka programowania, frameworków, wzorców projektowych - nie wystarczyły do zrobienia kroku naprzód:

 • Nie dostałeś wymarzonej pracy pomimo potwierdzenia wiedzy technicznej
 • Nie rozumiałeś dlaczego ktoś o podobnym stażu zarabia więcej od ciebie
 • Nie mogłeś przekonać innych do rozwiązania problemu w określony sposób
 • Nie wiedziałeś od czego zacząć budowanie swojej marki w społeczności IT
 • Nie wiedziałeś czym kierować się przy wyborze nowego pracodawcy
 • Nie wiedziałeś jak rozmawiać z przełożonymi i osobami nietechnicznymi
 • Czułeś, że przytłacza cię ilość obowiązków i żonglowanie projektami
 • Zmieniające się wymagania klienta powodowały w tobie frustrację i złość

Jak poradzić sobie z takimi wyzwaniami?

Doświadczenie pokazuje, że w rzeczywistych warunkach pracy znajomość języka programowania trzeba koniecznie uzupełnić o skuteczną komunikacją, właściwą prezentację swoich pomysłów czy zrozumienie świata biznesu.

Poznaj LevelUp

LevelUp to program rozwoju programisty składający się z 10 lekcji w formie video. Każda lekcja to merytoryczne opracowanie wybranego zagadnienia i okazja do pozyskania wiedzy, która da ci realną przewagę na rynku pracy.

Kim jest skuteczny programista

Poznasz uniwersalne cechy skutecznego programisty oraz oczekiwania rynku wobec twojej osoby. Odkryjesz jak pracują liderzy zespołów i najlepsi specjaliści z branży IT.

Twoje mocne strony

Otrzymasz narzędzia, które pomogą ci zdefiniować swoje mocne strony. Wybierzesz kierunek rozwoju i plan kariery zgodny z twoimi wartościami.

Optymalne miejsce pracy

Zrozumiesz jak rodzaj i kultura firmy wpływają na twoją efektywność. Będziesz w stanie wybrać pracodawcę, który zapewni ci optymalne warunki do rozwoju.

Budowa i rozwój portfolio

Dowiesz się jak w prosty sposób zbudować portfolio, które zapewni ci widoczność na rynku pracy. Uzyskasz narzędzia, dzięki którym opublikujesz je błyskawicznie.

Twoja marka osobista

Zrozumiesz jak twój wizerunek w społeczności wpływa na wynagrodzenie i pozycję na rynku pracy. Przekażę ci kluczowe lekcje z prowadzenia blogów i kanału YouTube.

Prezentacja własnych pomysłów

Nauczysz się prezentować swoje pomysły i utrzymywać uwagę słuchaczy. Poznasz tajniki wystąpień publicznych największych liderów świata IT.

Zarządzanie czasem

Dowiesz się jak zarządzać swoim czasem zgodnie z twoim charakterem. Przedstawię ci moje sposoby na organizację pracy jako lider oraz indywidualny kontrybutor.

Komunikacja z innymi

Poznasz sposoby komunikacji, które zagwarantują ci przekazywanie swoich spostrzeżeń w zrozumiały sposób. Staniesz się lepszym graczem zespołowym.

Język biznesu

Zrozumiesz terminologię tzw. biznesu. Zwiększysz szansę na uzyskanie budżetu na swoje inicjatywy oraz przekonanie klienta do swojej wizji.

Mity z branży

Uporasz się z mitami branży programistycznej, które hamują twój rozwój. Poznasz błędy poznawcze, dzięki którym unikniesz kosztownych pomyłek.

Każda lekcja zawiera:

Dodatkowe źródła wiedzy o omawianym temacie

Przykłady z codziennej pracy programisty

Najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać

Zdobądź nowe umiejętności

Zyskaj przewagę na rynku pracy i pracuj jeszcze skuteczniej

Zdjęcie profilowe

Rozwój w programowaniu nie dotyczy tylko umiejętności technicznych, ale przede wszystkim tego co reprezentujesz sobą poza kodem.

Nawet najlepsi indywidualni kontrybutorzy, którzy do perfekcji opanowali posługiwanie się Rustem, Kotlinem czy TypeScriptem, nie wejdą na kolejny poziom swojej kariery bez rozwinięcia dodatkowego "drzewka umiejętności" w skład którego wchodzą umiejętności miękkie, posługiwanie się językiem biznesu czy współpraca z innymi.

Rozwój kompetencji uzupełniających wpływa niemal bezpośrednio na zajmowane przez ciebie stanowisko, poziom zaawansowania realizowanych projektów, a finalnie na otrzymywane wynagrodzenie. Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w twojej karierze, to skorzystaj z mojego doświadczenia.

Bazując na ponad siedmioletnim doświadczeniu w branży IT, pracy w zupełnie różnych od siebie firmach na coraz bardziej odpowiedzialnych stanowiskach, przy dziesiątkach zrealizowanych projektów oraz po setkach godzin spędzonych na rozmowie ze specjalistami ze świata programowania, postanowiłem stworzyć program LevelUp

LevelUp to program rozwoju programisty, który pozwoli ci przejść na kolejny poziom twojej kariery zawodowej.

Jakość gwarantowana

Przeczytaj opinie osób, z którymi współpracowałem

Przemek is an incredible professional who is able to bring technology and business together. Throughout our collaboration at SmartRecruiters, Przemek brought creative solutions and fresh ideas to solve complex user problems. I trust both his technical expertise and strong business instincts. I’ve always enjoyed working together with him and would do so again in a heartbeat.

Kelly Fang

Product Manager - Stripe

Przemek to niezwykle uzdolniony i komunikatywny inżynier, który programowaniem żyje na co dzień i we wszystko co robi jest zaangażowany na 100%! Na bieżąco śledzi świat programowania, a jego działalność na Przeprogramowanych może jedynie potwierdzić z jakim zapałem i ambicją podchodzi do tego co robi. Potrafi w bardzo prosty, przystępny, często unikalny i kreatywny sposób dzielić się posiadaną wiedzą.

Wojciech Dobija

Software Engineer - Bidroom

Przemek jest jednym z najlepszych inżynierów których miałem okazję spotkać podczas swojej kariery. Jest świetnym speakerem, zawsze chętnie dzieli się zdobyta wiedzą i doświadczeniem z innymi (zarówno z zespołem jak i naszym Community), samemu będąc otwartym na zmianę i ciągłą naukę. Cechą, która szczególnie go zaś wyróżnia jest pragmatyzm i umiejętność krytycznego spojrzenia na technologię.

Artur Skowroński

Team Leader - Virtus Lab

Zrób kolejny krok w twojej karierze

Wybierz plan LevelUp dostosowanych do twoich potrzeb

LevelUp Mini

5 lekcji programu LevelUp

99,90 zł

Rezerwuj teraz

Zawartość planu

 • 5 lekcji programu LevelUp
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny

LevelUp Pro

Wszystkie lekcje programu LevelUp

179,90 zł

Rezerwuj teraz

Zawartość planu

 • Wszystkie lekcje programu LevelUp
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny
 • Lekcja "Język biznesu" GRATIS
 • Dostęp do spotkania online LIVE
 • Dostęp offline

LevelUp Premium

Wszystkie lekcje programu LevelUp + mentoring

279,90 zł

Rezerwuj teraz

Zawartość planu

 • Wszystkie lekcje programu LevelUp
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny
 • Lekcja "Język biznesu" GRATIS
 • Dostęp do spotkania online LIVE
 • Dostęp offline
 • Sesja mentoringowa 1 na 1

Masz pytanie?

Czekam na twoją wiadomość - przemek.smyrdek@gmail.com

ProgramLevelUp

Zostań programistą, który osiąga lepsze efekty swojej pracy

Dołącz do Oczekujących

50 programistów już dołączyło