LevelUp

Zostań skutecznym programistą i wejdź na kolejny level

Kup Teraz

Jak przejść na kolejny level w programowaniu?

Jako programista wielokrotnie doświadczałeś sytuacji, w których twoje kompetencje techniczne - znajomość języka programowania, frameworków, wzorców projektowych - nie wystarczyły do zrobienia kroku naprzód:

 • Nie dostałeś wymarzonej pracy pomimo potwierdzenia wiedzy technicznej
 • Nie rozumiałeś dlaczego ktoś o podobnym stażu zarabia więcej od ciebie
 • Nie mogłeś przekonać innych do rozwiązania problemu w określony sposób
 • Nie wiedziałeś od czego zacząć budowanie swojej marki w społeczności IT
 • Nie wiedziałeś czym kierować się przy wyborze nowego pracodawcy
 • Nie wiedziałeś jak rozmawiać z przełożonymi i osobami nietechnicznymi
 • Czułeś, że przytłacza cię ilość obowiązków i żonglowanie projektami
 • Zmieniające się wymagania klienta powodowały w tobie frustrację i złość

Jak poradzić sobie z takimi wyzwaniami?

Doświadczenie pokazuje, że w rzeczywistych warunkach pracy znajomość języka programowania trzeba koniecznie uzupełnić o skuteczną komunikacją, właściwą prezentację swoich pomysłów czy zrozumienie świata biznesu.

Poznaj LevelUp

LevelUp to program rozwoju programisty składający się z 10 kluczowych lekcji, które zwiększą twoje szanse na awans, lepsze zarobki i więcej satysfakcji z pracy

Każda lekcja to merytoryczne opracowanie wybranego zagadnienia i okazja do pozyskania wiedzy, która da ci realną przewagę na rynku pracy.

Kim jest skuteczny programista

Poznasz uniwersalne cechy skutecznego programisty oraz oczekiwania rynku wobec twojej osoby. Odkryjesz jak pracują liderzy zespołów i najlepsi specjaliści z branży IT.

Twoje mocne strony

Otrzymasz narzędzia, które pomogą ci zdefiniować swoje mocne strony. Wybierzesz kierunek rozwoju i plan kariery zgodny z twoimi wartościami.

Optymalne miejsce pracy

Zrozumiesz jak rodzaj i kultura firmy wpływają na twoją efektywność. Będziesz w stanie wybrać pracodawcę, który zapewni ci optymalne warunki do rozwoju.

Budowa i rozwój portfolio

Dowiesz się jak w prosty sposób zbudować portfolio, które zapewni ci widoczność na rynku pracy. Uzyskasz narzędzia, dzięki którym opublikujesz je błyskawicznie.

Twoja marka osobista

Zrozumiesz jak twój wizerunek w społeczności wpływa na wynagrodzenie i pozycję na rynku pracy. Przekażę ci kluczowe lekcje z prowadzenia blogów i kanału YouTube.

Prezentacja własnych pomysłów

Nauczysz się prezentować swoje pomysły i utrzymywać uwagę słuchaczy. Poznasz tajniki wystąpień publicznych największych liderów świata IT.

Zarządzanie czasem

Dowiesz się jak zarządzać swoim czasem zgodnie z twoim charakterem. Przedstawię ci moje sposoby na organizację pracy jako lider oraz indywidualny kontrybutor.

Komunikacja z innymi

Poznasz sposoby komunikacji, które zagwarantują ci przekazywanie swoich spostrzeżeń w zrozumiały sposób. Staniesz się lepszym graczem zespołowym.

Język biznesu

Zrozumiesz terminologię tzw. biznesu. Zwiększysz szansę na uzyskanie budżetu na swoje inicjatywy oraz przekonanie klienta do swojej wizji.

Mity z branży

Uporasz się z mitami branży programistycznej, które hamują twój rozwój. Poznasz błędy poznawcze, dzięki którym unikniesz kosztownych pomyłek.

Posłuchaj darmowego fragmentu (Lekcja #9 - Język biznesu)

Kliknij i zobacz materiały dodatkowe

Każda lekcja zawiera:

Dodatkowe źródła wiedzy o omawianym temacie

Przykłady z codziennej pracy programisty

Najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać

Zdobądź nowe umiejętności

Zyskaj przewagę na rynku pracy i pracuj jeszcze skuteczniej

Zdjęcie profilowe

Rozwój w programowaniu nie dotyczy tylko umiejętności technicznych, ale przede wszystkim tego co reprezentujesz sobą poza kodem.

Nawet najlepsi indywidualni kontrybutorzy, którzy do perfekcji opanowali posługiwanie się Rustem, Kotlinem czy TypeScriptem, nie wejdą na kolejny poziom swojej kariery bez rozwinięcia dodatkowego "drzewka umiejętności" w skład którego wchodzą umiejętności miękkie, posługiwanie się językiem biznesu czy współpraca z innymi.

Rozwój kompetencji uzupełniających wpływa niemal bezpośrednio na zajmowane przez ciebie stanowisko, poziom zaawansowania realizowanych projektów, a finalnie na otrzymywane wynagrodzenie. Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w twojej karierze, to skorzystaj z mojego doświadczenia.

Bazując na ponad siedmioletnim doświadczeniu w branży IT, pracy w zupełnie różnych od siebie firmach na coraz bardziej odpowiedzialnych stanowiskach, przy dziesiątkach zrealizowanych projektów oraz po setkach godzin spędzonych na rozmowie ze specjalistami ze świata programowania, postanowiłem stworzyć program LevelUp

LevelUp to program rozwoju programisty, który pozwoli ci przejść na kolejny poziom twojej kariery zawodowej.

Dedykowana platforma szkoleniowa

Wszystko co najważniejsze - w jednym miejscu

Demo LevelUp

Jakość gwarantowana

Przeczytaj opinie osób, z którymi współpracowałem

Przemek is an incredible professional who is able to bring technology and business together. Throughout our collaboration at SmartRecruiters, Przemek brought creative solutions and fresh ideas to solve complex user problems. I trust both his technical expertise and strong business instincts. I’ve always enjoyed working together with him and would do so again in a heartbeat.

Avatar

Kelly Fang

Product Manager - Stripe

Przemek to niezwykle uzdolniony i komunikatywny inżynier, który programowaniem żyje na co dzień i we wszystko co robi jest zaangażowany na 100%! Na bieżąco śledzi świat programowania, a jego działalność na Przeprogramowanych może jedynie potwierdzić z jakim zapałem i ambicją podchodzi do tego co robi. Potrafi w bardzo prosty, przystępny, często unikalny i kreatywny sposób dzielić się posiadaną wiedzą.

Avatar

Wojciech Dobija

Software Engineer - Bidroom

Przemek jest jednym z najlepszych inżynierów których miałem okazję spotkać podczas swojej kariery. Jest świetnym speakerem, zawsze chętnie dzieli się zdobyta wiedzą i doświadczeniem z innymi (zarówno z zespołem jak i naszym Community), samemu będąc otwartym na zmianę i ciągłą naukę. Cechą, która szczególnie go zaś wyróżnia jest pragmatyzm i umiejętność krytycznego spojrzenia na technologię.

Avatar

Artur Skowroński

Team Leader - Virtus Lab

I had the pleasure to work hand-in-hand with Przemek for 3 years and would strongly recommend him to any business. He has a rare combination of great engineering skills, strong product and business sense, attention to details and collaboration instincts. He fostered a solid Product / Design / Engineering partnership by creating an environment of trust, participating in Product Market Fit strategy, sharing knowledge, which allowed us to have a strong business impact together.

Avatar

Margaux Muller

Lead Product Manager

Sprawdzone treści

LevelUp to zadowoleni absolwenci oraz zero zwrotów od początku udostępnienia materiałów!

Wejście na kolejny poziom w zawodzie programisty to niekoniecznie tylko znajomość następnego frameworka. Co jeszcze jest ważne? O tym Przemek opowiada w swoim autorskim kursie LevelUp. Miałem okazję przerobić jego materiały i w pełni zgadzam się z doborem tematów, które poruszył. Przystępna forma, bez zbędnego lania wody. Dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Polecam!

Avatar

Krzysztof Kempiński

Autor podcastu Porozmawiajmy o IT

Zrób kolejny krok w twojej karierze

Wybierz plan LevelUp dostosowanych do twoich potrzeb

Aby zakupić kurs napisz maila na adres przemek.smyrdek@gmail.com podając w treści nazwę pakietu.

LevelUp Mini

5 lekcji programu LevelUp

199,90 zł

Kup teraz

Zawartość planu

 • 5 lekcji programu LevelUp
 • Dostęp do lekcji w formie audio
 • Dedykowana platforma szkoleniowa
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny
 • Rekomendacje książek i autorów
 • Szablon portfolio programisty (Tailwind + Netlify)

LevelUp Pro

Wszystkie lekcje programu LevelUp

359,90 zł

Kup teraz

Zawartość planu

 • Wszystkie lekcje programu LevelUp
 • Dostęp do lekcji w formie audio
 • Dedykowana platforma szkoleniowa
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny
 • Rekomendacje książek i autorów
 • Szablon portfolio programisty (Tailwind + Netlify)
 • Lekcja "Język biznesu" GRATIS
 • Materiały do nauki w formie PDF
 • Dostęp offline

LevelUp Premium

Wszystkie lekcje programu LevelUp + mentoring

459,90 zł

Kup teraz

Zawartość planu

 • Wszystkie lekcje programu LevelUp
 • Dostęp do lekcji w formie audio
 • Dedykowana platforma szkoleniowa
 • Darmowa rezerwacja i gwarancja ceny
 • Rekomendacje książek i autorów
 • Szablon portfolio programisty (Tailwind + Netlify)
 • Lekcja "Język biznesu" GRATIS
 • Materiały do nauki w formie PDF
 • Dostęp offline
 • 1h sesji mentoringowej 1 na 1

Gwarancja satysfakcji!

Będąc przekonanym o wartości tego materiału mogę z czystym sumieniem zagwarantować ci też możliwość zwrotu bez podawania powodu. W okresie 14 dni zakupu możesz napisać do mnie wiadomość z prośbą o zwrot, a pieniądze wrócą na twoje konto bez dodatkowych procedur.

FAQ - Często zadawane pytania

Dla kogo przeznaczony jest ten program?

Program LevelUp przeznaczony jest dla programistów, którzy zebrali już pierwsze szlify w zawodzie i szukają narzędzia które pomoże im wykonać kolejny krok w swojej karierze (np. krok w stronę stanowiska lidera zespołu, lidera technicznego, kierownika projektu, architekta ale i awansu czy podniesienia swoich zarobków).

Dla kogo NIE JEST przeznaczony ten program?

Program LevelUp nie jest przeznaczony dla osób, które szukają sposobu na zostanie programistą. Tworzyłem go z myślą o osobach które pracują w zawodzie programisty, mają doświadczenie w pracy w zespole ale z jakiegoś powodu nie miały okazji (np. poprzez brak mentora) podnieść swoich kompetencji innych niż te wyniesione z dokumentacji.

Co uzyskam dołączając do programu LevelUp?

Program LevelUp pomoże ci obudować posiadane kompetencje techniczne wiedzą z zakresu produktywności, pracy w zespole i rynku pracy. Nabywając taką wiedzę nie tylko zwiększysz swoje szanse na awans i lepsze zarobki, ale będziesz też pracował bardziej skuteczne i świadomie.

W jakie formie realizowany jest program LevelUp?

Każdy uczestnik LevelUp dostaje dostęp do dedykowanej strony z materiałami do nauki. W zależności od zakupionego planu znajdzie tam m.in. lekcje video, nagrania audio, prezentacje w formie PDF oraz materiały dodatkowe. Uzyskujesz niemilimowany dostęp do wszystkiego co znajduje się w twoim planie.

Dlaczego zdecydowałeś się na stworzenie takiego kursu?

Jestem programistą, który ceni sobie konkretną i pragmatyczną wiedzę dającą realne przełożenie na osiągane wyniki. Przygotowałem ten materiał w oparciu o kilkuletnie doświadczenie pracy w zupełnie różnych firmach, ale też badania, raporty oraz konsultacje ze specjalistami z rynku IT. Wierzę, że przyniesie ci ona realne korzyści w pracy programisty.

Jaka jest objętość przygotowanego materiału?

Program LevelUp to 10 lekcji video, 10 plików audio oraz 10 prezentacji PDF do pobrania i wykorzystania offline (plany PRO i PREMIUM). Objętość programu to ponad 50 stron A4 wg przygotowanego planu oraz odnośniki do materiałów dodatkowych (książek, prezentacji, badań i artykułów).

Czy po zakupie mogę uzyskać fakturę VAT?

Tak.

Kiedy uzyskam pełny dostep do materiałów?

Natychmiast po zakupie otrzymasz maila z linkiem kierującym cię do platformy z materiałami szkoleniowymi

Co jeśli program nie spełni moich oczekiwań?

Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo zwrotu bez podawania powodu. Czas na zwrot to 14 dni od dnia nabycia kursu.

Masz inne pytanie?

Napisz na przemek.smyrdek@gmail.com - odpowiem tak szybko jak się da!